Zázemí

Vážení obchodní přátelé!

     Zajistíme podle Vašich přání nasvícení i ozvučení akcí od malých konferencí přes velké hudební festivaly až po živé televizní přenosy, a to včetně výběru vhodných lokací!
     Pro Vaše venkovní akce máme k dispozici zastřešení pódií v systémech Ground Support, nabízíme především sortiment konstrukcí firmy Total Solutions, Slick. Tyto konstrukce lze využít v interiéru i exteriéru pro zavěšení světelné, zvukové i projekční techniky. Všechny používané díly jsou homologované a certifikované.

     Výšku střechy stanovit individuálně až do výše 15 m a maximální rozměry scény dosahují až 32m x 18m. Všechny lze případně i vzájemně kombinovat. V případech, kdy není možné, aby stál Ground Support na nohách, lze střechy zavěsit do nosné konstrukce, např. firmy Layher.

    Rozměry střech
  • Stagemobil - 6,8 x 6,3 x 4,4m
  • Euro truss, též jako FOH - 5 x 4m, 7 x 5m a 8 x 6m
  • Slick pro velikost pódií 12 x 10 m, 20 x 12 m a 20 x 16m
  • Dále zajistíme velké množství lehkých AL konstrukcí, které se využívají při výstavách, módních přehlídkách i jako součást dekorace. Z dílů lze sestavit různé tvary, jak obdélníkové tak kruhové.

Pro stavbu pódií zajistíme certifikovaný systém německé firmy Nivtec, který se vyznačuje velkou variabilitou a flexibilitou. Systém je velikostí plochy pódia neomezený a je doplněn kompaktním zpracováním schodů o šířce 1m nebo 2m včetně zábradlí. Výšku pódia lze plynule měnit od 20cm do 2m, dá se tedy stavět i na nerovném terénu.

     Základním stavebním prvkem těchto pódií jsou díly 2 x 1m a následně je lze doplnit deskami 1 x 1m, 2 x 0,5m a 1 x 0,5m. Ve standardním provedení je povrchem černá protiskluzová dřevotříska, případně je možnost použít mléčné plexi díly 2 x 1m, které lze zespodu podbarvit nebo kovové rošty 1 x 1m. Pro bezbariérový přístup lze využít nájezdovou rampu.